Asistent Administrativ si Logistica

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul pe acest post:
- Asista supervizorul lucrarii si intocmeste dispozitii, evidente de produse, evidente de lucrari.
- Tine gestiunea documentelor.
- Supravegheaza aprovizionarea cu materialele necesare.

CERINTE

Cautam o persoana:
- serioasa, organizata, punctuala si responsabila;
- cu atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salariu 900 Ron + bonuri de masa
- angajare in cadrul unei companii cu capital romanesc, puternic dezvoltata
- oportunitati de cariera

PERFORM HR - Agentie de selectie si recrutare de personal - recrutam pentru clientul nostru, o societate cu capital integral romanesc, infiintata in 1992, al carei principal obiect de activitate il constituie prestarea de servicii in domeniul climatizarii, ventilatiei si aerului conditionat atat pentru institutii, cat si pentru persoane fizice.