Asistent administrativ receptie office

SC Pamimai Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
- Primirea si redirectionarea apelurilor/mesajelor telefonice primite prin centrala telefonica;
- Administrea corespondentei postale si e-mail (primirea, sortarea, distribuirea, inregistrarea, multiplicarea, redactarea, arhivarea expedierea corespondentei);
- Gestionarea informatiilor (culegere, clasificare, actualizare, prelucrare, transmitere, arhivare, etc);
- Obtinerea semnaturilor pe corespondenta/documente, multiplicarea documentelor, comunicarea deciziilor adoptate de management, etc;
- Asigurarea protocolului, organizarea sedintelor/ intalnirilor, rezervare de bilete, etc;
- Rapoartari specifice
- Realizarea necesarului si a comenzilor de consumabile;
- Gestionarea materialelor aflate in gestiunea receptiei.
- Respectarea standardelor legate de tinuta, comunicare, conduita si punctualitate;
- Disponibilitatea pentru deplasari la diferite institutii;

CERINTE

- studii superioare;
- cunostinte MS Office, nivel avansat
- persoana dinamica, motivata
- abilitati foarte bune de organizare si prioritizare;
- orientare spre gasirea de solutii si rezolvarea problemelor;
- viteza de reactie si prezenta de spirit in orice situatie;
- aptitudini foarte bune de comunicare;
- limba engleza, nivel avansat
- competente etice si loialitate

De 10 ani SC Pamimai Distribution SRL activeaza in domeniul distributiei nationale fiind recunoscuta ca un partener profesionist de afaceri si un angajator ce stie sa aprecieze si sa rasplateasca performanta.

Cu o cifra de afaceri de peste 48 milioane de euro si un portofoliu de produse ce cuprinde produse telecom si tigari, SC Pamimai Distribution SRL ocupa primul loc in Top Afaceri Romania 2010 pentru intreprinderi mijlocii.

Partenerii nostri in domeniul telecom sunt Orange, Vodafone, Cosmote si Romtelecom iar in distributia de tigari lucram impreuna cu JTI si BAT.

Daca ai calitati profesionale si umane de nivel inalt; daca esti dinamic si vrei sa te dezvolti, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Poti trimite aplicatia ta la adresa de e-mail office@pamimai.ro. Numai candidatii ce corespund profilului nostru de cerinte vor fi contactati.
Pentru relatii suplimentare poti suna la tel. 0374.21.00.00.