Asistent Administrativ (Personal)

Perform HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asistarea superiorului direct in diverse probleme.
- responsabilitati administrative si de secretariat;
- activitati de logistica;
- tinerea legaturii cu celelalte departamente; intermedierea relatiei Vicepresedinte - ceilalti membri ai departamentului;

Nota: postul nu include responsabilitati de marketing.

CERINTE

PerformHR recruteaza pentru unul din clientii sai o companie multinationala de prestigiu, printre cei mai mari producatori de bauturi.

Ce cautam:
O persoana care sa aiba:
- cunostinte de limba engleza la nivel fluent (Atentie: superiorul direct este de alta nationalitate si comunicarea atat scris cat si vorbit se face in limba engleza);
- abilitati de comunicare si interrelationare foarte bine dezvoltate;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte operare PC (pachetul Office): nivel avansat;

Puncte forte:
- stabilitate.
- pasionat de domeniul administrativ;
- dorinta de invatare si dedicare

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- bonusuri;

Perform HR este o companie de resurse umane, specializata in trei arii de activitate:
selectie si recrutare de personal, evenimente de cariera pentru tinerii profesionisti
din Romania si consultanta in resurse umane.

Perform HR recruteaza pentru unele dintre cele mai mari companii din Romania, oferind
permanent numeroase oportunitati de cariera tinerilor profesionisti.

Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe site-ul nostru oficial, www.performhr.ro