ASISTENT ADMINISTRATIV - DEPARTAMENT MARKETING

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- alegerea produselor pentru evenimentele sponsorizate si pregatirea lor pentru livrare
- intocmirea, centralizarea si arhivarea proceselor verbale pentru produsele folosite in diverse evenimente: sponsorizari, contracte barter, sedinte foto etc
- monitorizarea produselor imprumutate si aplicarea procedurii interne in situatia produselor nereturnate sau a returnarilor intarziate
- gestionarea stocului de materiale curente
- administrarea stocului de materiale specifice activitatilor de Marketing si Trade Marketing
- raportari lunare privind activitatile desfasurate, analize si previzionari de buget, respectarea bugetului alocat

CERINTE

- studii universitare finalizate (de preferinta economice sau marketing)
- cunostinte operare PC (MS OFFICE, internet)
- Excel (nivel avansat - conditie obligatorie)
- abilitati organizatorice exceptionale
- atitudine proactiva, initiativa
- bune abilitati de relationare interpersonala si negociere
- engleza - nivel mediu
- capacitatea de a respecta termenele limita fixate
- disponibilitate la orar prelungit cand este necesar

BENEFICII OFERITE

- echipa de lucru tanara
- mediu de lucru placut
- posibilitatea de dezvoltare a carierei

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine cu capital francez ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 40 magazine in Bucuresti si 15 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.