ASISTENT ADMINISTRATIV

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul trebuie sa:

• desfasoare activitati administrative ( receptie, sortare, distributie, expediere de colete, contacte cu furnizorii);

• verifice daca echipamentele din cladire sunt intr-o stare buna de functionare si sa transmita problemele constatate catre echipa tehnica;

• centralizeze si sa efectueze comenzi de birotica, papetarie etc;

• ofere suport echipei tehnice pentru constatari si reparatii;

• intocmeasca rapoarte si sa inregistreze consumurile din cladire.

CERINTE

Cautam o persoana:

• serioasa, organizata, punctuala si responsabila;

• cu atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

• mediu de lucru placut in locatii de birouri clasa A in Bucuresti;

• angajare la una din cele mai mari si mai prestigioase companii multinationale din Romania;

• oportunitati de cariera;

• pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si recrutare de personal