ASISTENT ADMINISTRATIV

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Asistent Administrativ pentru clientul nostru - companie internationala lider in domeniul sau.

Responsabilitati principale:

- Reprezentarea companiei in fata clientilor sai, intr-o maniera profesionala si agreabila;

- Preluarea si transmiterea apelurilor telefonice, respectiv a mesajelor catre angajati;

- Primirea/expedierea documentelor sosite prin fax/posta/curier;

- Inregistrarea corespondentei si arhivarea documentelor specifice;

- Realizarea comenzilor de materiale consumabile la furnizori;

- Organizarea calatoriilor de afaceri;

- Asistarea Office Managerului in activitati specifice;

- Participarea la programe de training si teambuilding.

CERINTE

- Capacitate organizatorica;

- Corectitudine;

- Atitudine pozitiva;

- Prezenta agreabila, tonica;

- Limba engleza - nivel avansat;

- Buna cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel);

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv;

- Oportunitati de promovare si de dezvoltare;

- Lucrul intr-o atmosfera deschisa;

- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul resurselor umane.