Asistent Administrativ

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea activitatilor de secretariale si administrative.
Intocmire scrisori, rapoarte, cereri de oferta, comenzi.
Mentinerea si actualizarea bazelor de date cu medici si farmacisti, pe baza informatiilor si rapoartelor din teritoriu.

CERINTE

Studii: medii/superioare.
Calculator: Office avansat.
Vechime in munca: minim 1 an.
Limbi straine: engleza conversational.
Permis auto: nu este necesar.

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE:
Activ, descurcaret, initiativa personala, oradonat.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

CONDITII ANGAJARE:
Perioada de proba 3 luni.
Program: L-V 9-17.
Forma angajare: contract individual de munca cu durata nedeterminata.

SALARIZARE: Salariul net oferit 350 EURO. Salariul net in perioada de proba 250-350 EURO.
SE OFERA:
Telefon
Bonuri de masa.
Asigurare.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro