Asistent administrativ

IBCOenerg

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilitate primara
- Urmarirea desfasurarii contractelor firmei si a platilor aferente acestora
- Tehnoredactare si traducere (engleza) a lucrarilor executate de specialistii firmei
- Interfata in relatiile cu clientii interni si internationali
- Activitati generale de secretariat si protocol
- Alte activitati administrative

CERINTE

- Studii superioare/Facultate in curs
- Limba engleza obligatorie (scris/vorbit)
- Cunostinte de baza operare calculator
- Abilitati de comunicare, abilitati organizatorice, abilitati de lucru in echipa, dinamism si implicare

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru dinamic

IBCO Energ este o companie cu capital privat romanesc, infiintata in anul 1999 cu scopul de a promova sursele de energie verde (regenerabila) prin servicii de consultanta si inginerie in special in domeniul hidroenergiei si energiei vantului dar si al altor surse de energie regenerabila.