Sofer-Asistent administrativ

Asociatia PartNET - Parteneriat pentru Dezvoltare Durabila

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sprijinirea Managerului si a echipei de implementare in deplasarile in Bucuresti si in tara;
Realizarea operatiunilor administrative in relatia cu partenerii, institutii bancare, institutii publice etc.

CERINTE

Minim bacalaureat;
Abilitati de bun conducator auto;
Disponibil pentru program prelungit;
Disponibil pentru deplasari in tara;
Abilitati de comunicare;
Spirit organizatoric;
Cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj.

* Se accepta doar CV model Europass, in limba romana si cu poza, insotit de scrisoare de intentie

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial şi de beneficii motivant, adecvat experientei si responsabilitatilor;
Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic;
Posibilitate de dezvoltare profesională și personală.

Asociatia PartNET - Parteneriat pentru Dezvoltare Durabila este persoana juridica romana de drept privat, cu scop nepatrimonial, nonprofit, neguvernamentala si independenta, avand misiunea de a contribui la dezvoltarea durabila pe plan economic, social si cultural, la nivel local, regional şi national, în mediul urban şi rural, care implementeaza proiecte finantate din fonduri europene.