Asistent Administrare Vanzari (facturare si transport)

BERGERAT MONNOYEUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste derularea contractelor comerciale;
- Lanseaza comenzile catre furnizori (termene, transport, livrare, verificare preturi);
- Organizeaza si urmareste transporturile pentru toate utilajele si echipamentele;
- Gestioneaza programul informatic de urmarire a comenzilor;
- Realizeaza raportarile lunare specifice.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in logistica de administrare vanzari reprezinta un avantaj;
- Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj;
- Bune cunostinte de operare PC (MS Office).

Profil personal
- Seriozitate, dinamism, spirit de echipa
buna capacitate organizatorica.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, corespunzator responsabilitatilor postului;
- Sansa de formare si dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu international si competitional, intr-o companie de prestigiu, aflata in plina dezvoltare.

- Postul este localizat la sediul nostru din Mogosoaia, jud. Ilfov.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR Romania, societate cu capital francez creata in 1991, cu sediul in Mogosoaia - Ilfov, parte a grupului centenar Monnoyeur.
Avem onoarea de a fi unic distribuitor CATERPILLAR in Romania.
Comercializam si oferim servicii post-vanzare pentru: utilaje constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri; echipamente mine si cariere; compresoare.
Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Pitesti si Craiova.