Asistent Administrare

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea respectarii si aplicarii Regulamentului de Ordine Interioara;
- Verificarea optimului de temperatura ambientala;
- Reglarea debitelor de aer rece/ cald;
- Realizarea de interventii/ reparatii tehnice uzuale;
- Supravegherea interventiilor tehnice;
- Verificarea stocului minim din biblioteca;
- Plasarea de comenzi pentru cursurile de formare standard catre Centrul de Reprografie Pitesti;
- Receptionarea manualelor in biblioteca;
- Aranjarea si arhivarea manualelor in biblioteca;
- Distributia manualelor Formatorilor si cursantilor;
- Multiplicarea si distributia fiselor de prezenta, a fiselor de evaluare catre Formatori si predarea lor catre Centrul de Formare in fiecare Vineri;
- Gestionarea papetariei Centrului de Formare si aprovizionarea cu papetarie a Centrului;
- Asigurarea logisticii necesare livrarii manualelor;
- Verificarea functionala a salilor (videoproiectoare, telecomenzi, inchidere usi, flipchart-uri, table, etc);
- Verificarea respectarii programarii salilor de curs;
- Verificarea concordantei intre dotarea salilor de curs si specificitatea cursurilor care se efectueaza in ele;
- Actualizarea zilnica a panoului de informatii catre cursanti si formatori;
- Verificarea curateniei salilor de curs;
- Planificarea salilor de curs;
- Gestionarea cheilor pentru salile de curs;
- Asigurarea logisticii necesare in cazul organizarii de evenimente majore (promotii, conferinte, seminarii, conventii);
- Verificarea functionala a aparatelor de cafea si a dozatoarelor de apa.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunoasterea limbilor engleza si/ sau franceza reprezinta un avantaj;
- Experienta in domeniul reparatiilor;
- Detinere permis de conducere categoria B;
- Competente de mici montaj;
- Abilitati de comunicare si de relationare.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.