asistent activitati de dezvoltare

Marketing IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-lucru la domiciliu si la client
-activitati administrative, specifice fundatiilor
-activitati de asistenta si secretariat
-informare-documentare
-pregatire si realizare documente
-lucrari necesare infiintarii de fundatii si finantarea lor din fonduri europene

CERINTE

-seriozitate
-experienta operare pe web
-experienta activitati office
-onest, sincer, corect, loial
-experienta IT constituie avantaj
-inscrierea cv-ului (link la cv-ul myjob) pe http://rncd2008.ning.com/ (necesita inregistrare)

BENEFICII OFERITE

-practica profesionala
-perfectionare profesionala
-instruire in activitati de dezvoltare
-instruire in domeniul finantarilor nerambursabile
-lucru la domiciliu
-oportunitati constructie de cariera
-oportunitati angajare pe proiect in proiecte de dezvoltare finantate european
-oportunitati dezvoltare afaceri ca intreprinzator independent, afiliat, asociat sau actionar intr-o etapa ulterioara

servicii si solutii pentru programe de dezvoltare si accesarea de programe de finantare europene

Infiintarea Fundatiei EU-RO-MODERN - http://eu-ro-modern.ning.com/ si RNCD - http://rncd2008.ning.com/