Asistent Achizitii

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea negocierilor cu furnizorii, participare la negocieri, intocmirea protocolului si prelucrarea de date primite de la furnizori
- rezolvarea problemelor aparute in magazine, mentinerea contactelor cu magazinele
- administrarea modificarilor aparute in sortimentatie
- planificarea, coordonarea si supravegherea promotiiilor
- urmarirea modificarilor de pret
- urmarirea stocurilor/vanzarilor/livrarilor
- corespondenta cu furnizorii si ofertantii
- controlul protocolului de achizitii al magazinului

CERINTE

- studii superioare economice/tehnice
- cunostinte in domeniul uneltelor si sculelor electrice
- experienta in domeniul achizitiilor
- operare MS Office:Excel, Word
- buna cunoastere a limbii engleze
- abilitati de organizare si sistematizare
- abilitati de comunicare, relationare
- capacitate de solutionare a problemelor

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

MANSOON OUTSOURCING, companie internationala de resurse umane, cauta pentru Clientul sau, Companie multinationala din domeniul bricolajului bazata pe principiul do-it-yourself, o persoana pentru pozitia de Asistent Achizitii