ASISTENT ACHIZITII

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sprijina responsabilul pentru achizitii in activitatea sa si se subordoneza acestuia si managerului general.
Analizeaza compozitia stocului si lanseaza comenzile de produse dupa regulile si tiparul stabilit.
Analizeaza structura de produse a furnizorilor si oferta concurentei

Invata si intelege mixul de marketing ,produsele cu detaliile aferente .Invata si cunoaste fiecare furnizor nou.

Activitatea se va desfasura din anul 2021 in Bragadiru ,in doua cladiri noi,izolate electromagnetic ,moderne si cu multe spatii verzi

CERINTE

Absolvent studii economice sau tehnice (sau inginerie economica) cu o baza minima de cunostinte generale din scoala si liceu.
Cunoscator al diferitelor programe generale (word,excel,etc)
Cunoscator limba engleza nivel mediu ,scris/vorbit,
Capacitate de studiu si acumulare cunostinte noi despre produsele comercializate.
Capacitate de relationare atat in interiorul firmei cat si cu colaboratorii externi.
Avantaj carnet B.

BENEFICII OFERITE

Salariul este permanent coroborat cu performanta si cunostintele.Este negociabil intre anumite limite conform cu performantele candidatului.
Bonuri de masa
Programe de pregatire si training
Posibilitatea de avansare,compania are un program serios de dezvoltare.
Un loc de munca serios pentru un economist/inginer la inceput de cariera.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.