ASISTENT/A RESURSE UMANE-Recrutare si Selectie

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
1. Selectia are loc numai pe baza de INTERVIU direct iar din acest motiv aplicatiile pe internet nu sunt suficiente;
2. Inscrierile la INTERVIUL DE SELECTIE se poate face de LUNI pana VINERI intre orele 9:00-16:00 la telefon: 327.66.55. si 327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:
-Organizarea recrutarilor pentru companiile client;
- Efectuarea programarilor pentru interviurile de selectie conform programului de ofertare al agentiei;
- Indrumarea candidatilor pentru interviu;
- Participarea la interviurile de selectie;
- Prezentarea candidatilor selectati companiilor client conform procedurilor MediaMarket;
- Participarea directa la organizarea de evenimente;
- Participarea la elaborarea politicilor si tacticilor de recrutare;
- ETC;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
- Atitudine pozitiva si proactiva;
- Rigurozitate si disciplina muncii;
- Prezenta placuta, tinuta office;
- Constituie un avantaj experienta in Recrutare si Selectie;
- Studii superioare absolvite din domeniul: SOCIO-UMAN; ECONOMIC si JURIDIC;
Candidata/candidatul ideal trebuie sa fie hotarat, dinamic, implicat si dedicat profesiei, cu initiativa, increzator in fortele proprii, deschis catre ample relatii interumane, dispus sa invete si sa evolueze in cariera.

BENEFICII OFERITE

-Salariul lunar brut fix oferit poate fi cuprins intre 300 si 400 euro la care se adauga prime de performanta (in functie de rezultatele obtinute);
- Posibilitati de promovare;
- Angajarea are loc pe baza de ontract individual de munca;
- Program de lucru: L-V 9:00-17:00

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane. Anul infiintarii 1999.