ASISTENT/A RESURSE UMANE

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea recrutarilor pentru companiile client ;
Efectuarea programarilor pentru interviurile de selectie;
Preluarea apelurilor si mesajelor telefonice din partea candidatilor;
Indrumarea candidatilor pentru interviu;
Participarea directa la organizarea de evenimente;
Coordoneaza si raspunde de buna organizare a activitatii de recrutare;
Tine la inceputul fiecarei zile de lucru o sedinta operativa in care se informeaza despre programul fiecarui consultant si a stadiului contractelor aflate in derulare, ofertelor ce trebuiesc transmise etc.
Sustine activitatea consultantilor asigurandu-le suport;
Asigura promovarea posturilor disponibile prin intermediul site-urilor de recrutare si a site-ului firmei;
Alte sarcini primite de la sefii ierarhici superiori.
Activitati de protocol.

CERINTE

Experienta in domeniul Resurselor Umane constituie un avantaj.
Cunostinte solide Ms. Office (viteza de tehnoredactare - Word); Internet.
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
Limba engleza;
Atitudine pozitiva;
Tinuta office;
Candiata/candidatul ideal trebuie sa posede aptitudini in relationarea cu semenii, sa fie hotarat/a, foarte dinamic/a, muncitor, serios, implicat/a, dedicat/a profesiei alese si muncii pe care o desfasoara, loial/a, increzatori in fortele proprii, dispus/a la efort pentru a invata, cu initiativa proprie.

BENEFICII OFERITE

Salariul NEToferit este de 1000-1200 RON.
- prime in functie de rezultate;
- posibilitati reale de promovare in domeniul Resurselor Umane;
Program de lucru: L- V 09:00 - 17:00.

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 9 ani de experienta pe piata, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara. Accent pus pe performanta si calitate.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE
INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE FACE DE LUNI PANA VINERI INTRE ORELE 9.00-17.00 LA TELEFON: 327.66.55 SAU 327.79.79.

www.mediamarket.ro