ASISTENT/A RESURSE UMANE

SC REHAU Polymer SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea dosarelor de personal pentru toate punctele de lucru din tara;
- calculul salariilor si emiterea statelor de plata, a fluturasilor de salarii, a declaratiilor legate de procesul de calcul salarial, a fiselor fiscale;
- intocmirea contractelor de munca, actelor aditionale, deciziilor de incetare a contractelor de munca si a celorlalte documente legate de executarea contractelor de munca;
- completarea registrului electronic de evidenta a salariatilor;
- completarea carnetelor de munca;
- eliberarea de adeverinte pentru toti salariatii, din toate punctele de lucru din tara.

CERINTE

Pentru Departamenul de personal al firmei noastre, localizat in sediul in Tunari/Ilfov, cautam un/o Asistent/a Resurse Umane. Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii medii/superioare;
- atestat Inspector Resurse Umane;
- cunoasterea buna a legislatiei in domeniu;
- experienta minim 1 an pe o functie similara;
- cunostinte bune de limba germana si/sau engleza;
- fire dinamica, flexibila;
- resistenta la stres;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea lucrului intr-o echipa tanara si dinamica in cadrul unui concern international;
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional;
- pachet salarial atractiv;
- transport asigurat la si de la firma.

Ca marca de renume, REHAU este leader-ul mondial in solutii pe baza de polymeri din domeniul constructiilor, industriei si constructiilor de automobile. Sistemele noastre va sustin zilnic, in orice situatie, cateodata chiar fara sa realizati, dar intotdeauna cu foloase maxime. In intreaga lume, in peste 170 de tari, 15.000 de angajati contribuie cu initiativa si competenta lor la dezvoltarea continua a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.