ASISTENT/A RESURSE UMANE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Realizarea recrutarilor pentru companiile client si pentru inscrierea in baza de date ;
- Efectuarea programarilor pentru interviurile de selectie;
- Preluarea apelurilor si mesajelor telefonice din partea candidatilor;
- Indrumarea candidatilor pentru interviu;
- Participarea directa la organizarea de evenimente;
- Coordoneaza si raspunde de buna organizare a activitatii de recrutare;
- Tine la inceputul fiecarei zile de lucru o sedinta operativa in care se informeaza despre programul fiecarui consultant si a stadiului contractelor aflate in derulare, ofertelor ce trebuiesc transmise etc.
- Sustine activitatea consultantilor asigurandu-le suport in momentele in care acestia sunt in imposibilitate de a reactiona prompt;
- Alte sarcini primite de la sefii ierarhici superiori. Activitati de protocol (in cazuri extrem de rare).

CERINTE

- Experienta in domeniul Resurselor Umane (recrutare si selectie personal).
- Cunostinte solide Ms. Office (viteza de tehnoredactare - Word);
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
- Limba engleza;
- Atitudine pozitiva;
- Tinuta office;
Candiata/candidatul ideal trebuie sa posede aptitudini in relationarea cu semenii, sa fie hotarat/a, foarte dinamic/a, muncitor, serios, implicat/a, dedicat/a profesiei alese si muncii pe care o desfasoara, loial/a, increzatori in fortele proprii, dispus/a la efort pentru a invata, cu initiativa proprie.

BENEFICII OFERITE

Salariul NEToferit este de 800-1000 RON.
- prime in functie de rezultate;
- posibilitati reale de promovare in domeniul Resurselor Umane;
Program de lucru: L- V 09:00 - 17:00.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 8 ani de experienta pe piata, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara (7 angajati). Accent pus pe performanta si calitate.