ASISTENT/A CONTABIL CU STUDII ECONOMICE OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
-Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Tine evidenta consumurilor de materii prime, prin inregistrarea lor in registre specifice,
- Tine la zi registrul de casa,
- Urmareste stocurile;
- Inregistrare facturi;
- Intocmire NIR-uri;
- Tine relatia cu banca;
- Alte activitati conexe depaqrtamentului.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Studii medii / superioare ECONOMICE
- Experienta 6 luni in contabilitate primara;
- Cunostinte Word, Excel;
Candidata ideala trebuie sa fie serioasa, muncitoare, corecta, sa lucreze bine in echipa, sa-si asume responsabilitatile, sa fie increzatoare in fortele proprii, competenta.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 900-1000 RON. In perioada de proba se ofera 800-900 RON.
Se ofera alte beneficii: masa de pranz.
Programul de lucru este de Luni pana Vineri, 8.00-18.00 ;
Perioada de proba este de 1 luna;
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie TURCEASCA renumita si foarte serioasa, infiintata in 1999 care se afla in extindere. Sediul: Bucuresti, sectorul 3.