ASISTENT 6 SIGMA

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sustine activitatea de instruire
-participa la organizarea de cursuri; contribuie la pregatirea si traducerea de materiale pentru cursuri; urmareste legatura cu participantii la cursuri; intretine baza de date si raportari
-participa la proiecte (in companii cu profil industrial sau de servicii)
-participa activ, alaturi de echipa, la proiecte de evaluare si imbunatatire a proceselor in companiile din grup: prelevare masuratori, analiza date, implementare solutii, control de proces.

CERINTE

-Studii superioare tehnice finalizate
-Cunostinte solide de matematica si statistica
-Bune abilitati de comunicare
-Limba engleza nivel avansat
-Permis de conducere categoria B
-Operare PC: MS-Office - foarte bine
-Atitudine proactiva
-Disponibilitate la program prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).