ASISTENR MANAGER

ALGERNON IMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza agenda de lucru a Directorului General Adjunct, primirea, distribuirea si inregistrarea corespondentei, documentelor, informatiilor, apelurilor telefonice, e-mailurilor, etc. ce tin de relatiile comerciale ale societatii cu orice persoana fizica sau juridica;
- este responsabil de activitatea de protocol din cadrul Departamentului Vanzari (primirea clientilor, pregatirea intalnirilor si a documentatiei aferente etc.);
- participa la sedintele si intalnirile stabilite de Directorul General Adjunct, consemnand continutul discutiilor, concluziile, dispozitiile si masurile adoptate in cadrul intalnirilor;
- preia activitatile reprezentantilor comerciali, a casierelor, a secretarei, atunci cand acestia nu sunt disponibili temporar sau isi efectueaza concediile de odihna;
- mentine relatia cu clientii societatii furnizandu-le informatii diverse.

CERINTE

- minim absolvent liceu, cu diploma bacalaureat;
- cunostinte avansate de operare PC - MS Office;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- bun planificator si organizator;
- comunicare deschisa si constructiva pentru rezolvarea problemelor;
- orientare catre gasirea de solutii;
- rezistenta la lucru in conditii de stres;
- adaptabilitate si flexibilitate la situatii noi si responsabilitati diferite.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae pe adresa de e-mail: personal@algernon.ro sau la numarul de fax 021.334.74.22, pana pe data de 15.09.2009.

Societatea comerciala Algernon Impex SRL infiintata in anul 1993 si care are ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale pentru publicitate:
- folii adezive reflectorizante cu agrement tehnic pentru traficul rutier;
- folii si hartii adezive si neadezive pentru publicitate;
- folii si hartii pentru inscriptionari textile prin transfer termic;
- folii si hartii pentru copiatoare si imprimante color;
- folii adezive pentru decorari de pereti, pardoseli, geamuri si vitrine;
- folii de protectie solara, de securizare si antiefractie;
- materiale pentru confectionat steaguri si accesorii,
precum si a altor materiale si accesorii folosite in publicitate, in prezentari grafice, arhitectura, decoratiuni interioare, constructii, etc.
recruteaza un ASISTENT MANAGER.