Asistant Manager - Telemarketing Coordinator

SKYTHIA DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana optimista, vesela, amabila, calma, ordonata si ORIENTATA CATRE REZULTATE.
Printre calitatile distinctive ale candidatului trebuie sa se numere perseverenta, simtul umorului, dezinvoltura si consecventa.

Se cer:
Vorbirea corecta a limbii romane, dictie buna, vocabular bogat;
Limba engleza la nivel mediu;
Cunostinte / studii / experienta in marketing;
Experienta / dorinta de a lucra in telemarketing;
Cunostinte de operare PC, Excel, Word, navigare pe internet.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de rezultatele directe ale muncii (numar de intalniri fixate, numar de intrari in baza de date, calitatea cercetarii);
Reevaluare profesionala trimestriala.

Skythia Design ofera partenerilor sai servicii complexe de web design, aplicatii online, solutii software dedicate dupa cum si servicii de promovare online si consultanta.