Asistant Manager -Secretara

Auto Box investment srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Managerului
- Sustine activitatea zilnica a Managerului si asigura suportul administrativ necesar
- Efectuarea de activitati specifice de secretariat:
- Efectuarea de traduceri atunci cand este necesar;
- Preluarea corespondentei pentru conducerea societatii;
- Preluare, transmitere mesaje telefon
- Mentine relatiile cu furnizorii si colaboratorii companiei
- clasarea documentelor
- pregatire documente pentru depunere la diverse autoritati
- redactare documente,
- contabilitate primara(avantaj), curs de contabilitate primara in cadrul companiei
- Desfasoara activitati care urmaresc dezvoltarea companiei, atingerea obiectivelor strategice;
- pastrarea legaturii cu departamentul de contabilitate,
- aprovizionarea cu materiale de birotica si papetarie,
- asigurare protocol.

CERINTE

- Experienta intr-un post similar - min 6 luni;
- Abilitati de comunicare in limba engleza;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila, serioasa si care sa detina bune abilitati de comunicare si un spirit de echipa dezvoltat;
- cunostinte foarte bune de operare MS Office (Internet, Word, Excel, Power Point );
- cunostinta de limba engleza nivel avansat
-contabilitate primara(avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Program orele 10.00-17.00 zona Floreasca
- Salariu intre 1200-1500 ron in functie de experienta
Obligatoriu engleza si computer la un nivel mai mult decat satisfacator!
Vor fi selectate numai CV-urile insotite de o poza decenta.

Activitatea principala a firmei este comertul cu masini Alfa Romeo si Fiat. www.autoboxinvest.ro