ASISITENTA DIRECTIUNE

JOB SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Solution recruteaza pentru clientul sau, o firma de consultanta in constructii cu capital majoritar francez, ASISTENTA DE DIRECTIUNE

Descrierea postului:
• Organizarea administrativa a activitatii Directorului
• Realizarea recrutarii si a interviul preliminar a candidatilor la posturile oferite de catre companie
• Organizarea deplasarilor in tara si in strainatate
• Urmarirea si realizarea agendei Directorului
• Organizarea de evenimente, intalniri de afaceri
• Traduceri de documente si materiale
• Intocmirea periodica sau in functie de solicitari a diverse rapoarte sau documente
• Mentinerea relatiilor cu partenerii de afaceri
• Mentinerea legaturilor dintre Director si angajati, oficialitati, parteneri

CERINTE

• Studii superioare
• Experienta in domeniu minim 5 ani (in companii multinationale constituie un avantaj)
• Cunostinte operare PC (Microsoft Office, Power Point)
• Cunostinte de limba franceza (scris, vorbit) – foarte bine
• Persoana ordonata, cu initiativa, responsabila, flexibila, rapida
• Capacitate de analiza, organizare si planificare
• Abilitatea de a indeplini sarcini complexe
• Incadrarea in termene limita
• Atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

• Fiecare contract este discutat în cele mai mici am¿nunte ¿i nu exist¿ dou¿ oferte de munc¿ identice. A¿adar, nivelul de salarizare depinde de calificarea profesional¿ si experien¿a

Job Solution - firma de recrutare, selectie si plasare personal