Artist grafic 2D

pitoqo

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te echipei noastre si impreuna vom dezvolta un proiect pentru platformele mobile (iOS si Android) care va ajunge in topurile internationale. Responsabilitatea ta ar fi sa concepi pachetul grafic al jocului, de restul ne ocupam noi.

CERINTE

- Candidatul ideal este foarte creativ, talentat si preferabil pasionat de jocuri.
- Este foarte serios si respecta deadline-urile cu strictete.
- Experienta anterioara in grafica si animatia pentru jocuri constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet financiar excelent.
- Conditii de lucru foarte bune intr-o cladire de birouri din zona centrala a Bucurestiului.
- Program ultra-flexibil.

pitoqo is a romanian company activating in the mobile development sector. Our core activities are focused on mobile games for iPhone and iPad.
Our mission is to become an internationally highly respected provider of excellent quality games.