Art director

ZET COMMUNICATIONS & MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Art director talentat si cu ambitie nemasurata pasionat pina la obsesie
- priceput pina la cele mai mici detalii in Photoshop, Illustrator, Corel si daca se poate ceva Flash (facem site-uri unul si unul)
- ambitios pina la sacrificiu
- cu o cultura generala minima: adica sa nu crezi ca Ulan Bator e un fel de mincare, ca Maradona e un pictor renascentist si ca adriancopilulminunedevito are ceva de-a face cu muzica
- cu un minim de doi ani experienta (demonstrabila)

CERINTE

Coordoneaza si realizeaza tot ce tine de designul publicitar, de la flyere pana la manuale de identitate, de la logo pana la print si spot TV.
Design de site-uri web.

Pregatit sa lucreze pe platforma IBM (PC).
Cunostinte solide de romana si engleza.
Indragostit de publicitate.
Ambitios, capabil sa sacrifice orice pentru performanta.
Simtul umorului bine dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

Salariu bun, la nivelul pietei.

Agentie de publicitate full service, in plina expansiune, cu accent pe strategic planning, marketing industrial si webdesign.