Arhivar

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indosariaza si arhiveaza documente
- Cauta documente in baza de date si in arhiva
- Introduce documente in baza de date

CERINTE

- Studii: minim liceu
- Cunostinte de Excel si de limba engleza
- Persoana organizata, flexibila
- Persoana rezistenta la efort fizic intens

Mega Image este o companie cunoscuta pe piata de retail, cu peste 12 ani de experienta in Romania si un lant de 20 de supermarketuri, evidentiata prin serviciile deosebite oferite clientilor si grija fata de angajati.
Parte a grupului belgian Delhaize, grup cu 140 de ani de experienta in comert si peste 2300 de magazine in 8 tari, pe 3 continente, Mega Image se concentreaza pe practici inovative de resurse umane, incluzand training pentru angajati, job rotation, plan de cariera si sistem de compensatii si beneficii adaptate performantelor.

De la candidatii nostri, asteptam sa:
¿ fie curiosi, sa puna intrebari
¿ aiba incredere in ei insisi
¿ actioneze, sa ia initiativa
¿ fie increzatori, inteligenti, cu o atitudine ¿fresh¿

Adresa noastra de e-mail este: humanresources@mega-image.ro.

Pentru aplicatii on-line, vizitati site-ul nostru www.mega-image.ro

Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre!