ARHITECTI / ARHITECTE

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de arhitectura care isi extinde activitatea, cautam persoane dinamice si comunicative pentru postul de

ARHITECT/A
- Realizarea integral de proiecte pentru amenajarea de interioare;
- Alcatuirea necesarului fiecarei case (gresie, faianta, culori interior si exterior etc);
- Stabilirea de contacte cu furnizorii pentru realizarea de proiecte;
- Mentine legatura cu clientii si le acorda asistenta;
- Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii.

CERINTE

- Studii superioare - Arhitectura, cu experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- Operare PC, de preferat cunostinte Autocad sau Nemecek;
- Persoana motivata, activa, flexibila si sociabila;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Seriozitate, responsabilitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu atractiv.

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.