Arhitect Urbanist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Capacitatea de a intocmi proiecte de urbanism (PUD, PUZ);
Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem de multi-tasking
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica (readactare si printare/plotare din CorelDRAW si AutoCAD )
Cunoastere a cel putin doua programe de redactare grafica, proiectare si prezentari (CorelDRAW-prioritar, AutoCAD -prioritar, Photoshop, etc)
Cunosterea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in urbanism si arhitectura.

CERINTE

Persoana comunicativa cu experinta in domeniul proiectarii de urbanism.
Capacitatea de a finaliza etapele de elaborare a documentatiilor de urbanism, PUD, PUZ, (PUG) cu intocmire parte scrisa si parte desenata, printare, indosariere
Nivel cariera al candidatului : minim 2 ani de experienta in proiectare urbanism (intocmirea documentatiilor de urbanism PUD, PUZ, PUG, incluzand elaborarea documentatiilor pentru avize specifice).
Limbi straine : engleza, franceza (reprezinta avantaj)
Permis de conducere : B, reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
- Salariul in functie de performantele in cadrul firmei
- Prime de sarbatori