ARHITECT ARHITECT URMARIRE SANTIER IN GERMANIA

SPIRI COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii vor transmite pe adresa de e-mail urmatoarele :
• Curriculum Vitae;
• Scrisoare de intentie
• Portofoliu de lucrari executare relevant
Candidatul ideal trebuie sa prezinte o atitudine pozitiva, constructiva si orientata spre rezultate, sa fie o persoana persoana prompta, receptiva, responsabila, cu abilitati de comunicare si initiativa, abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului, rezistenta la stres, atentie la detalii dar si un puternic spirit de echipa.

CERINTE

Cerinte
Cerinte minimale:
• absolvent al Facultatii de Arhitectura
• experienta profesionala in urmarirea lucrarilor de finisaje
cit si a echipelor de finisori
cunostinte minimale limba germana
permis cat B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
• Politica de beneficii atractiva;

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei
Firma de Consultanta si Proiectare constructii Civile Social Culturale Industriale Edilitare cu experienta de 24 ani in domeniu cu un bogat portofoliu si cu o vasta experienta. Lansata în 1992 ca o companie de proiectare se numara printre creatorii pietei a prestatorilor de servicii ARHITECTURA URBANISM INFRA si SUPRASTRUCTURA a tuturor tipurilor de INSTALATIIinclusiv EDILITARE atat România cat si peste hotare. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut SPIRI COM în pozitia de lider constant al pietei. Pentru mai multe informatii privind portofoliu vizitati site nostru www spiricom.ro