Arhitect si Inginer Proiectant

ModernCM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Arhitect si inginer proiectant minim 3 ani experienta cu drept de semnatura .

CERINTE

-studii superioare
-experienta profesionala in domeniu
-cunostinte despre proiectarea asistata de calculator
-cunostinte privind utilizarea documentatiilor tehnice
-abilitati de organizare si planificare, spirit de echipa.
-capacitate de comunicare

- Limba engleza, spaniola este un plus

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-posibilitatea de a lucra intr-o companie orientata spre performanta si dezvoltare profesionala continua

ModernCM este o societate de consultanta si servicii profesionale in domeniul constructiilor industriale si civile, fara limita de complexitate sau functionalitate.

Experienta si calitatea serviciilor au fost
certificate inca din anul 1998 prin obtinerea titlului de membru colectiv in asociatile profesionale:
AICPS (Asociatia Inginerilor Constructori
Proiectanti de Structuri ) APCM
( Asociatia Patronatului din Constructii-Montaj )
AICR ( Asociatia Inginerilor Constructori din
Rom?nia ). Deasemenea si prin certificarea
sistemului de calitate ISO 9001 ISO14001
ISO 18001 atat in Romania cat si in U.E.
Sistemul de calitate a fost certificat si de catre S.R.I. ( Serviciul Roman de Informatii ) si Autoritatea Aeronautica Civila
Totodata societatea ModernCM figureaza in lista furnizorilor acceptati de catre Ministerul Apararii Nationale.