ARHITECT PROIECTANT MAGAZINE : SC Steilmann Romania SRL

Steilmann Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza si implementeaza proiecte de magazine conform standardelor Steilamnn.
- Executa amenajari si modernizari de magazine in acord cu standardele Steilmann.
- Asigura din punct de vedere amenajare interioara imaginea completa a magazinului pentru vanzare
- Monitorizeaza intretinerea magazinelor Steilmann
- Propune noi proiecte pentru reprezentarea brandului Steilmann in magazine.

CERINTE

- Studii superioare-specializare Arhitectura/ Amenajari Interioare
- Experienta minim 2 ani in domeniu, constituie un avantaj experienta in doemniu confectii.
- Cunostinte in elaborarea rapoartelor specifice de marketing/produs
- Foarte bune cunostinte de operare PC-cunoasterea pachetului Microsoft.
- Cunoasterea limbii engleze avansat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial avantajos.
- Poate fi luat in calcul si o colaborare pe proiect cu/fara urmarire de santier.

Steilmann Romania are ca obiectiv principal activitatea de retail confectii si accesorii pentru barbati si femei. Detine cea mai importanta retea de magazine in Romania si in Europa de Est.In Romania, Steilmann si-a asumat un contract social, pe care in decursul anilor l-a onorat cu maxima raspundere, oferind produse de exceptie, servicii, modele de viata, instruire si locuri de munca.