ARHITECT- DESIGNER TEXTILE DE CASA (PERDELE & DRAPERII)

OUTCLASS-PAPILION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru echipa de creatie si productie de textile persoane care sa aduca idei inovative si axate pe cerintele pietei
Persoana selectionata va avea oportunitatea de a contribui la dezvoltarea proiectelor departamentului, interactionand cu ceilalti designeri ai companiei din Romania, Turcia si Rusia.
Compania are propria fabrica de perdele in Turcia si fiind direct producatori avem nevoie de de oameni creativi care sa produca modele pentru colectiile pe care le promovam la targurile internationale de specialitate

CERINTE

CREATIVITATE, INOVATIE TALENT DESEN
- Elaborarea SCHITELOR si DESIGNUL in baza fotografiilor sau a mostrelor de materiale
- Bun cunoscator al domeniului textile
- Bun organizator al timpului de lucru
- Capacitate de lucru in echipa
- Initiativa
- Abilitati de lucru in echipa.
- Viteza in lucru, creativitate si indemanare.
- Persoana dinamica, flexibila, deschisa la nou

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
- Salariu adecvat efortului depus si bonusuri de performanta.
- Alte beneficii in functie de efortul depus.

DESCRIEREA FIRMEI

vanzari textile casa

tel no: 0756320210
mail : outclassdr7@yahoo.com
site: www. outclass.ro