Arhitect

WGA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea conceptului proiectului arhitectural, a documentatiei de arhitectura si a evaluarilor bugetare
- Intocmirea studiilor de fezabilitate
- Realizarea proiectului tehnic, a proiectului de executie si coordonarea specialistilor
- Pregatirea documentatiei si asistenta pentru demersurile administrative in vederea obtinerii avizelor si a autorizatiilor pentru construire
- Administrarea contractelor de proiectare si executie din punct de vedere tehnic
- Urmarirea de santier, monitorizarea realizarii lucrarilor conform proiectului

CERINTE

- Absolvent al Universitatii de Arhitectura si Urbanism ¿ I. Mincu ¿ sau similar
- Membru OAR cu drept de semnatura (cerinta obligatorie)
- Experienta profesionala in proiectare de minim 2 ani este obligatorie
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat; cunoasterea limbii germane constituie un avantaj
- Abilitati de operare PC (MS Office, Autocad, 3D Studio Max)
- Persoana dinamica, creativa, cu bune abilitati de comunicare si de adaptare, cu simtul umorului si cu potential de dezvoltare

BENEFICII OFERITE

- Iti oferim un pachet salarial motivant,
- Un mediu de lucru profesionist si posibilitatea de evolutie profesionala.

WEST GROUP ARCHITECTURE SRL este o companie cunoscuta pe piata romaneasca care ofera servicii profesionale la standarde internationale : studii de urbanism, studii de fezabilitate, proiectare in arhitectura, design de interior si de exterior, managementul proiectelor, controlul costurilor