ARHITECT

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea dvs. presupune elaborarea de proiecte de reabilitare urbana si urmarirea derularii acestora in conformitate cu cerintele UNESCO.
- Veti coordona si superviza arhitectii consultanti si le veti oferi sprijin tehnic.
- Veti organiza campanii de PR si de constientizare a publicului, pe teme legate de reabilitarea urbana.

CERINTE

- Sunteti pasionat de arhitectura si va doriti sa participati la reconstructia si reabilitarea oraselor vechi.
- Ati absolvit o facultate in domeniul arhitecturii sau al constructiilor civile si aveti minim 5 ani experienta intr-un domeniu cu specific in restaurare/reabilitare urbana.
- Vorbiti fluent limba engleza (cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj) si aveti cunostinte bune de operare PC.
- Ati mai lucrat intr-o echipa pluridisciplinara si aveti experienta in managementul de proiect.

BENEFICII OFERITE

- Implicarea in reabilitarea unuia dintre cele mai vechi orase ale tari;
- Realizarea unor proiecte importante pentru comunitate;
- Punerea in practica a proprilor idei creative.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul resurselor umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management. Recrutam pentru una din firmele noastre partenere