Area Sales Supervisor - Bucuresti

HI-Q MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza politica de vanzari a companiei;
- Viziteaza periodic clientii companiei din zona de responsabilitate;
- Coordoneaza activitatea operatorilor in vederea realizarii obiectivului de volum si se asigura de prezenta produselor companiei in zona de responsabilitate;
- Urmareste si raporteaza intocmai si la timp activitea competitiei.
- Extinderea portofoliului de clienti;
- Implementarea proiectelor de vanzari si marketing.

CERINTE

Aptitudini si experienta:
- Absolvent studii superioare;
- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara in vanzari in FMCG sau servicii;
- Cunoasterea pietei locale de distributie;
- Operare PC (Word, Excel);
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Domiciliul stabil in Bucuresti;
- Permis de conducere cat B.

Profil de personalitate:
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana activa, capabila sa se adapteze intr-un mediu dinamic;
- Persoana dinamica si cu initiativa;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Companie multinationala in domeniul bunurilor de larg consum.
- Oportunitate de dezvoltare si promovare.
- Pachet atractiv + bonus.
- Training-uri.
- Autoturism de serviciu.

Firma de consultanta in management si resurse umane recruteaza pozitia de Area sales Supervisor pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala in domeniul bunurilor de larg consum.