Area Sales Supervisor Braila, Galati

Kamis Condimente SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare,control,organizare si planificare strategica a activitatii de vanzari,corespunzatoare ariei de coordonare, in scopul cresterii profitabilitatii si in conformitate cu obiectivele pe termen scurt mediu si lung ale companiei.
Dezvoltarea,instruirea si motivarea echipei de vanzari in scopul crearii unei echipe puternice orientata spre atingerea si depasirea obiectivelor asumate, atat din punct de vedere calitativ cat si cantitativ.

CERINTE

-studii medii (superioare reprezinta un avantaj);
-experienta in vanzari FMCG pe un post similar (minim 2 ani);
-abilitati manageriale, de comunicare, negociere si vanzare;
-viziune si gandire strategica;
-atitudine proactiva.
-permis B, cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

tichete de masa,masina,telefon

KAMIS CONDIMENTE este unul dintre liderii nationali in domeniul distributiei de condimente, activand in principalele retele de hipermarketuri, supermarketuri si magazine. In portofoliul companiei se afla peste 195 de produse din categoriile: condimente, plante aromate si amestecuri de plante, legume uscate, amestecuri de condimente, mustaruri si amestecuri pentru paneuri.