AREA SALES SUPERVISOR : ARAD,TG MURES, BUCURESTI

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea retelei zonale de agenti;
- evaluarea si dezvoltarea activitatii echipei;
- raspunde pentru realizarea obiectivului de vanzari(cantitativ si valoric), a obiectivului de clienti stabilit pentru zona coordonata;
- gestionarea produselor si a stocurilor;
- efectueaza comenzi de terminale pentru incarcarea electronica;
- implementeaz¿ politica de merchandising a companiei PROTON TH. si a partenerilor: Orange, Vodafone, Cosmote;
- promoveaz¿ produsele aflate în portofoliul firmei,le implementeaz¿ in retea ¿i sus¿ine campaniile de promovare ale firmei si ale partenerilor;
- urmareste realizarea incasarilor in termenele contractuale si respectarea politicilor comerciale;
- raporteaza periodic rezultatele activitatii superiorului direct;
- ofera training si suport agentilor in ceea ce priveste politica de merchandising a fiecarui operator pentru fiecare produs in parte.
respecta politica si procedurile companiei in activitate
- evaluarea si dezvoltarea activitatii echipei.

CERINTE

- experienta de min 2 ani in coordonarea echipelor medii si mari;
- experienta in vanzari min 3 ani;
- cunostinte solide operare PC (pachet MS Office);
- bune abilitati de comunicare;
- implicare puternica in activitate;
- responsabilitate maxima si atentie sporita;
- capacitate puternica de auto-organizare;
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani).

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa: salariu fix+bonus de performanta;
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta;
- laptop, cartela demo, masina, pachet de training-uri.

DESCRIEREA FIRMEI

www.proton.ro