Area Sales Supervisor

GROUP QUEEN MONACO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
-Realizarea obiectivelor de vinzari, distributie si merchandising alocate.

Sarcini si responsabilitati:
- Anticiparea si monitorizarea tendintei pietei, precum si monitorizarea concurentei.
- Identifica clienti noi si dezvolta relatii eficiente si profesionale cu portofoliul de clienti
existenti;
- Coordoneaza activitatea de vanzare a echipei;
- Analizeaza vanzarile si monitorizeaza informatiile provenite din piata.
- Coordoneaza si monitorizeaza activitatea reprezentantilor de vanzari aflati in subordinea sa
- Dezvoltarea, instruirea si motivarea echipei de vanzari in scopul crearii unei echipe puternice.
- Realizarea obiectivelor de vanzare si merchandising pentru zona alocata;.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarilor HoReCa
- Studii Medii/Superioare
- Limba engleza ¿¿¿ nivel mediu
- Abilitati manageriale, negociere si vanzare;
- Bune calitati de prezentare, comunicare si organizare;
- Simt antreprenorial dezvoltat si orientat catre obiective;
- Personalitate extrovertita, energica, orientata catre succes;
- Atitudine proactiva;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru modern intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica.
-Dezvoltare profesionala de perspectiva pe termen lung intr-o companie cu traditie si renume pe piata romaneasca.

ompania Queen Monaco face parte din grupul cu acelasi nume si este specializata in distributia bunurilor de larg consum. Are o experienta de peste 10 ani si detine o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara. Compania are un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Perfeti, Davidoff, DonCafe.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.
Cv-urile se pot trimite pe adresa recrutare@queenmonaco cu mentionarea job-ului pentru care se aplica