AREA SALES SUPERVISOR

LARO DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare
-Cresterea cifrei de vanzari
-Organizarea bazei de date si raportarea lor periodica
-Urmarirea si coordonarea contractelor in derulare

CERINTE

-Abilitati de vanzare, atitudine proactiva
-Bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
-Orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora
-Dinamism, abilitati de analiza si planificare
-Minim 3 ani experienta in vanzari
-Minim 1 an experienta pe acelasi post
-Domiciliu stabil Bucuresti
-Permis conducere cat. B minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Telefon mobil
Tichete de masa
Laptop
Autoturism proprietate firma
Mediu de lucru dinamic

Laro este un grup de firme de distributie care are ca arie de acoperire Bucuresti, precum si judetele Prahova, Dambovita, Buzau, Ialomita, Calarasi, Constanta, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, urmarind deservirea clientilor sai, prin servicii de distributie la cel mai inalt nivel. Utilizam cunostintele si resursele in cadrul firmei noastre pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre. Suntem dedicati cresterii performantelor noastre care sa conduca la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt si lung. In cadrul grupului isi desfasoara activitatea doua firme: + LARO IMPEX 2001 + LARO DISTRIBUTION