Area Sales Representative Vodafone (non office)

DATASOFT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea potentialilor clienti, analiza nevoilor de comunicare ale acestora
- prezentarea si negocierea solutiilor de comunicatii VODAFONE
- dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti
- realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

- seriozitate, tenacitate, perseverenta
- capacitatea excelenta de a intelege nevoile clientilor
- ambitia de dezvoltare personala si profesionala
- abilitati excelente de negociere
- cunostinte de operare PC
- permis categoria B (experienta minim 2 ani constituie un avantaj)
Constituie avantaj:
- experienta in vanzari servicii business to business
- studii superioare finalizate
- cunoasterea pietei de telefonie mobila

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si profesionist
- traininguri asigurate de VODAFONE si Datasoft
- pachet salarial foarte motivant, corespunzator performantelor
- masina, laptop, telefon etc.

- importator exclusiv BOSE (sisteme audio de casa si profesionale)
- importator YAMAHA HiFi
- Partener Vodafone Romania - vanzarea directa a solutiilor de comunicare voce si date Vodafone, adresare exclusiv persoanelor juridice