AREA SALES REPRESENTATIVE - DIVIZIA CONTRACT - BUCURESTI

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
Analiza pietei din zona arondata – concurenta, politici de preturi;
Promovarea si vanzarea de materiale de amenajari interioare specifice ariei de activitate a firmei catre beneficiari.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.
-Experienta in vanzari : minimum 1 an;
-Permis de conducere categoria B : minimum 1 an;
-Cunostinte operare PC;
-Portofoliu de clienti – avantaj.

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in importul si distributia nationala de :
1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trepte-trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.