Area Sales Representative / Agent Vanzari Directe - zona Bucuresti (Ref. Cod: AVB)

Euro 07 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizitarea tuturor clientilor saptamanal;
- promovarea tuturor categoriilor de produse comercializate de companie (piese auto);
- realizarea planului de vanzari si incasari pe zona alocata - Iasi, Suceava, Botosani, Neamt, Bacau, Vaslui.
- intretinerea relatiei cu clientii existenti, oferind informatii actualizate despre produse;
- identificarea de noi clienti in vederea dezvoltarii portofoliului existent;
- efectuarea de rapoarte scrise zilnice si ori de cate ori se cer de catre managementul firmei;
- definirea cererii de consum si propunerea de noi solutii pentru imbunatatirea performantelor.

CERINTE

- experienta in vanzari de minim 5 ani- conditie obligatorie;
- experienta in domeniul pieselor auto de import- conditie eliminatorie;
- sa lucreze exclusiv pentru firma noastra- sa nu aiba alt fel de colaborari cu alte firme- conditie obligatorie;
- disponibilitate la deplasari zilnice in afara localitatii de resedinta;
- orientare spre obtinerea de rezultate;
- persoana motivata, dinamica, atitudine pozitiva si proactiva;
- abilitati de comunicare si negociere, implicare totala in activitate;
- cunoasterea pietei locale;
- permis conducere categoria (B)- fara antecedente majore.

Numai candidatii care indeplinesc conditiile de mai sus, vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonus (comision din incasari);
- masina de serviciu + telefon mobil;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie multi-culturala dinamica;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Euro 07 SRL este una dintre cele mai mari companii in importul si distributia de piese auto, cu o experienta de 16 ani in Bulgaria. Partenerii nostrii sunt peste 100 dintre cei mai cunoscuti producatori de piese auto din Europa si detinem in stoc un portofoliu de peste 60 000 de coduri. Succesul activitatii noastre se bazeaza pe contributia a peste 950 de angajati care sustin o retea de magazine proprii si depozite, pe teritoriul Bulgariei, Serbiei si Romaniei.

Daca sunteti interesati de aceasta pozitie, va rog sa depuneti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail: hr@euro07.ro
Va multumim.