Area Sales Representative

VOLTRAK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in vanzarea de utilaje si echipamente de constructii

Responsabilitati:
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei;
- Implementarea politicii de vanzare a produselor companiei;
- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
- Identificarea clientilor noi, negocierea si incheierea de contracte;

CERINTE

- pozitiv
- abilitati de comunicare si persuasiune
- organizat
- atitudine proactiva si orientare catre client
- disponibilitate calatorii in tara
- cunostinte Word, Excel
- constituie avantaj experienta in vanzari produse cu valaore mare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial deosebit ( min 700 EUR), avand avantajul corelarii castigurilor cu volumul vanzarilor efectuate.

VOLTRAK SRL este de peste 12 ani importator unic de utilaje si echipamente pentru constructii ale fabricantilor de prestigiu TRACTO-TECHNIK ( Germania), CompAir - Germania, AMMANN- Germania, SAKAI- Japonia.