AREA SALES REPRESENTATIVE

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei si vanzarea produselor la clientii din zona alocata
Realizarea obiectivelor strategice anuale desemnate de management
Intocmirea de oferte tehnice si financiare.
Implicare in dezvoltarea zonei (propune strategii, efectueaza analize periodice , dezvolta planuri de actiune).

Descrierea candidatului

Persoana dinamica, analitica, voluntara , capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere si perfornanta si in a depune oferturi pentru atingerea obiectivelor, motivat prin atingerea targetelor asumate, dornic s¿ se perfectioneze profesional in mod continuu.

CERINTE

- Absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta);
- Domiciliul in Bucuresti;
- Experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie un avantaj);
- Bune abilitati de negociere;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte Office (Excel, Word, PowerPoint).

BENEFICII OFERITE

- autoturism, laptop, telefon mobil;
- salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor;
- alte avantaje.

IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII