Area Sales Representative

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta in vanzari min 2 ani - domeniul tehnic constituie avantaj,
- studii superioare,
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere,
- persoana proactiva, intreprinzatoare,
- permis categ B

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv
- masina, telefon, laptop
- mediu de lucru occidental

Clientul nostru este unul din cei mai mari distribuitori in domeniul auto din Estul Europei, acoperind in prezent Romania si Ungaria.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
-selectie si recrutare personal
-evaluare si interventie organizationala
-traininguri
-cursuri de calificare si specializare
-elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
-evaluarea angajatilor
Aparuta pe pia¿a in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o companie nationala.