Area Sales Representative

VALTEC PREMIUM LUBRICANTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra angajeaza Area Sales Representative, oferind astfel o excelenta oportunitate persoanelor foarte motivate, serioase, ambitioase, responsabile sa isi dezvolte o cariera in acest domeniu.
Valtec Premium Lubricants - importator oficial al lubrifiantilor Repsol in 16 tari din Europa Centrala si de Est, importator Valvoline pentru Romania si Republica Moldova si de asemenea , importator al consumabilelor service sub eticheta privata Herzkraft - ofera produse premium si servicii de calitate superioara, iar pentru o imagine de ansamblu va invitam sa vizitati site-ul nostru : www.valtec.ro

CERINTE

Tinerii cu studii superioare finalizate sau in curs de finalizare, posesori ai permisului de conducere categ. B, cu abilitati de comunicare si negociere dezvoltate sunt invitati sa aplice la acest job direct sau sa incarce documentul care va contine Scrisoare de intentie si CV pe site-ul www.repsoloil.ro pana la data 15.08.2014.
Doar tinerii compatibili cu criteriile noastre de selectie vor fi contactati.
Convinge-ne ca vrei sa faci parte din echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

Intreaga echipa va oferi suport pentru dezvoltarea profesionala a noilor colegi.
Detaliile despre salarizare si beneficiile oferite se vor discuta la interviu.

Valtec Premium Lubricants - importator oficial al lubrifiantilor Repsol in 16 tari din Europa Centrala si de Est, importator Valvoline pentru Romania si Republica Moldova si de asemenea , importator al consumabilelor service sub eticheta privata Herzkraft