Area Sales Professional- pharmaceutical

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clientii din Bucuresti si din tara;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Minim 2-3 ani experienta in vanzare catre lanturile de farmacii;
Experienta in business development;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu reprezinta avantaj;
Experinta in vanzare produse cosmetice, suplimente si produse parafarmaceutice;
Disponibilitate la deplasari in Bucuresti si in tara;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant
Bonusuri anuale in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.