Area Sales Manager pt.Bucuresti ; Oltenia

Comert ALF II SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Area Sales Manageri pentru BUCURESTI respectiv OLTENIA in domeniul distributiei de alimente (DULCIURI; SUCURI; PASTE FAINOASE) si al produselor pentru ingrijirea corpului
- coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari
- fidelizarea clientilor; distribiutorilor
- realizarea obiectivelor lunare

CERINTE

EXPERIENTA MINIM 3 ANI.
- studii superioare sau medii
- experienta relevanta intr-o pozitie similara
- spirit de organizare, planificare, coordonare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, bazat pe performanta

Societate importatoare de produse cosmetice din Italia marca SALEDO; AQUOLINA ; CLEO si FELCE AZZURRA cu drept de exclusivitate pt. Romania ofera conditii avantajoase distribuitorilor si retelelor de magazine specializate pentru desfacerea acestora. Divizia de dulciuri are in portofoliu pralinele cu lichior de visine ALBERT Cherry, al sucurilor CAPRI-SONNE din Germaia si al dropsurilor LIKING din Italia, ofera aceste game de produse societatilor de distributie din toata tara.