Area Sales Manager - producator german de materiale de izolatii in constructii

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea business-ului in zona alocata (S si SE Romaniei) si realizarea obiectivelor de vanzari stabilite
- Mentinerea permanenta a relatiei cu clientii existenti si dezvoltarea de noi parteneriate
- Prezentarea ofertelor catre clienti
- Implementarea activitatilor de marketing pe zona alocata
- Asigurarea unei comunicari eficiente cu clientii din teritoriul alocat, in toate etapele activitatii de vanzari
- Acumularea de informatii cu privire la activitatea de pe piata (noi branduri, preturi, tendinte etc)

CERINTE

- Cunostinte IT: Excel, PowerPoint, Outlook
- Cunoasterea limbii engleze si/sau germana, scris si vorbit
- Abilitati de comunicare si negociere
- Orientare catre indeplinirea rezultatelor stabilite
- Disponibil pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus lunar de performanta
- telefon mobil, laptop, masina

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.